Topenářské práce Ostrava

Topenářské práce Ostrava .

Instalatér Ostrava . Instalatérství a topenářství Ostrava     a okolí . Instalatérské a topenářské práce Ostrava . Domů

Potřebujete namontovat vodoměr? Rekonstruovat koupelnu? Využijte jedinečné nabídky služeb naší firmy z Ostravy .

Instalatérské a topenářské práce  Ostrava-jih a okolí .Instalatérství Ostrava na míru Vašim potřebám .Ať už stavíte nový dům či provádíte rekonstrukci, je důležité dbát na kvalitní instalaci. Nabízíme kvalitní a profesionální instalaci . Instalatér , topenář Ostrava a okolí  .Montáže a opravy domovních a bytových rozvodu vody a topení .Naše firma Instalatér Ostrava vám nabízí kvalitní a profesionální instalaci sprchových koutů , bojlerů , umyvadel , WC a mnoho dalšího .

Topenářství Ostrava – montáž a opravy radiátorů , topné soustavy , kotlů , opravy a montáž čerpadel , expanzních nádob , ventilů .

Instalatérství Ostrava – montáž a opravy sanitárního vybaveni , potrubí , stoupaček , bytových jader , koupelen , kuchyní .

Montáže a opravy vodovodních a kanalizačních rozvodů HT , KG , PPR , měď , uhlíková ocel , podlahové vytápění . Bytových a domovních rozvodů vody , odpadů a topení  .Montáže a opravy topenářské instalace . Etážové a centrální . Výměny a montáže ústředního topení .Montáže a opravy v plastu , mědi a kovu . Svařování a lisování tvarovek .

Instalatér Ostrava vše pro Vaší spokojenost .

774 567 221

Adresa

VYHLEDAT TRASU

Hliněná 815724 00 Ostrava Česko